PROGRAM PILOTAŻOWY - Witkac za ZERO złotych dla nowych klientów!

PROGRAM PILOTAŻOWY - Witkac za ZERO złotych dla nowych klientów!

Praca zdalna? Rozumiemy to aż za dobrze. Dlatego jednostki samorządu terytorialnego mogą otrzymać Witkaca za darmo! W pakiecie pełna funkcjonalność systemu! Zapraszamy do artykułu.Wychodząc naprzeciw trudnej sytuacji związanej z pandemią, postanowiliśmy kolejny raz wesprzeć samorządy i do końca roku platforma udostępniana jest za darmo w ramach „programu pilotażowego”.Witkac.pl stosuje rozwiązania chmurowe, które przenoszą procedury w świat elektroniczny. Generuje wiele korzyści wcześniej nieosiągalnych dla współpracujących stron, w tym oszczędność czasu i pieniędzy, zmniejszenie ilości popełnianych błędów oraz łatwiejszą komunikację.

Witkac.pl to platforma internetowa umożliwiająca zdalne zlecanie zadań publicznych organizacjom pozarządowym. W jej skład wchodzi m.in. generator wniosków i umów, umożliwia również obsługę sprawozdań oraz statystyk. Za jej pośrednictwem całą procedurą konkursową – od jej ogłoszenia, poprzez ocenę złożonych ofert, na weryfikacji sprawozdań kończąc – można zarządzać przez internet. Pełna lista funkcjonalności serwisu Witkac.pl znajduje się w zakładce FUNKCJE. 
 
Korzystanie z platformy znacząco zmniejsza liczbę błędów formalnych i rachunkowych popełnianych przez oferentów. Znacząco przyspiesza to pracę na etapie oceny ofert, co przekłada się na możliwość szybszego kontraktowania zlecanych zadań. Wdrożenie platformy pozwala na przesyłanie informacji pomiędzy urzędem a zleceniobiorcą on-line, co przyspiesza komunikację i pozwala ograniczyć zużycie materiałów biurowych. Więcej o korzyściach płynących z używania platformy Witkac.pl można przeczytać w zakładce KORZYŚCI.

Program pilotażowy trwa od 31 marca do 31 grudnia 2021 roku i skierowany jest do jednostek samorządu terytorialnego, które jeszcze nie wdrożyły systemu Witkac.pl. W ramach pilotażu gwarantujemy bezpłatny abonament, szkolenie dla pracowników, prezentacje dla organizacji pozarządowych oraz wsparcie techniczne. Liczba uczestników jest ograniczona.


Szczegółowy zakres oraz zasady programu pilotażowego znajdują się w regulaminie.


W przypadku pytań bądź chęci przystąpienia do programu zapraszamy do kontaktu mailowego:

sprzedaz@witkac.pl lub telefonicznego pod numerem: 515 864 944

3 KOMENTARZY

Sebastian Szawara

15.11.2020 13:19:00

Słupskie Towarzystwo

03.12.2020 10:43:00

Słupskie Towarzystwo

03.12.2020 10:43:00