Witkac za 0 zł! - Promocja dla samorządów!

Witkac za 0 zł! - Promocja dla samorządów!

Praca zdalna? Rozumiemy to aż za dobrze. Dlatego aż do ostatniego dnia czerwca wszystkie jednostki samorządu terytorialnego mogą otrzymać Witkaca za darmo, aż do końca roku. W pakiecie szkolenie online i pełna funkcjonalność systemu! Zapraszamy do artykułu.
Witkac.pl to platforma do zdalnego zlecania zadań organizacjom pozarządowym. Zawiera m.in. generator wniosków, umów i sprawozdań. Jej zastosowanie zmniejsza liczbę błędów popełnianych przez oferentów i przyspiesza pracę. Do końca września platforma udostępniana jest za darmo.

Witkac.pl to platforma internetowa umożliwiająca zdalne zlecanie zadań publicznych organizacjom pozarządowym. W jej skład wchodzi m.in. generator wniosków i umów, umożliwia również obsługę sprawozdań oraz statystyk. Za jej pośrednictwem całą procedurą konkursową – od jej ogłoszenia, poprzez ocenę złożonych ofert, na weryfikacji sprawozdań kończąc – można zarządzać przez internet. Pełna lista funkcjonalności serwisu Witkac.pl znajduje się w zakładce FUNKCJE. 
 
Korzystanie z platformy znacząco zmniejsza liczbę błędów formalnych i rachunkowych popełnianych przez oferentów. Znacząco przyspiesza to pracę na etapie oceny ofert, co przekłada się na możliwość szybszego kontraktowania zlecanych zadań. Wdrożenie platformy pozwala na przesyłanie informacji pomiędzy urzędem a zleceniobiorcą on-line, co przyspiesza komunikację i pozwala ograniczyć zużycie materiałów biurowych. Więcej o korzyściach płynących z używania platformy Witkac.pl można przeczytać w zakładce KORZYŚCI.

Promocja "Witkac za 0 zł" skierowana jest do jednostek samorządu terytorialnego, które jeszcze nie wdrożyły systemu Witkac.pl. W ramach umowy gwarantujemy darmowy dostęp do platformy do końca 2020 roku. Zgłoszenia chęci udziału w promocji przyjmowane są do końca września.

Szczegółowy zakres promocji oraz zasady korzystania z niej znajdują się w regulaminie.

W przypadku pytań bądź chęci skorzystania z oferty zapraszamy do kontaktu mailowego: sprzedaz@witkac.pl lub telefonicznego pod numerem: 515 864 944
3 KOMENTARZY

Sebastian Szawara

15.11.2020 13:19:00

Halina Chmielecka

03.12.2020 10:43:00

Halina Chmielecka

03.12.2020 10:43:00